• Системний післясходовий гербіцид ДАРВІН

Системний післясходовий гербіцид для знищення одно- та багаторічних злакових бур’янів в посівах цукрового буряку, соняшнику, сої та ріпаку.

Діюча речовина:

клетодим, 120 г/л.

Препаративна форма:

концентрат, що емульгується.

Упаковка:

пластикова каністра, 10 л.

Переваги препарату:

• препарат володіє високою гербіцидною ефективністю в боротьбі з однорічними та багаторічними злаковими бур’янами, а також падалицею культурних злаків;

• гербіцид не викликає пошкоджень у двосім’ядольних рослин. Може застосовуватися в посівах цукрових буряків, соняшника, сої та ріпаку, незалежно від фази розвитку культурних рослин;

• завдяки досконалій формуляції препарат надійно утримується на поверхні рослин та добре поглинається листками бур’янів;

• не викликає фітотоксичності у двосім’ядольних культур;

• використанням гербіциду одночасно досягається високий рівень контролю зла- кових бур’янів, виключення необхідності ручного просапування;

• застосування препарату в комплексі з іншими засобами боротьби з бур’янами дозволяє відмовитися від використання грунтових гербіцидів в технологіях вирощування цукрових буряків та соняшника.

Механізм дії:

Діюча речовина препарату Дарвін проникає в рослину, концентрується в точках росту і блокує біосинтез ліпідів. Препарат знищує як надземну, так і підземну (кореневу) частини злаків, запобігаючи відростанню багаторічних видів. Завдяки своїй селективності, препарат не викликає фітотоксичності у двосім’ядольних культурних рослин, на яких рекомендований до застосування. Дія препарату на злакові бур’яни проявляється на 3-5 день, відмирання рослин відбувається через 7-21 день після обробки.

Спектр дії:

Препарат контролює понад 40 видів однорічних та багаторічних злакових бур’янів. Серед них плоскуха звичайна, мітлиця звичайна, овес дикий (вівсюг), грястиця збірна, кипець гребінчастий, стоколос безостий, гусятник малий, ячмінь мишачий, плевел багатовіковий, житняк гребінчастий, падалиця культурних злаків, пирій повзучий, свинорий пальчастий, гумай, різні види тонконогу, бромусу, мишію та росички.

Застосування:

Культура

Шкідливі

об’єкти

Норма витрати

препарату, л/га

Спосіб і строки застосування

Строки виходу людей на оброблені площі

Буряки цукрові, ріпак, соя, соняшник

Однорічні злакові

0,4-0,8

Обприскування посівів у фазу 2-6 листків у бур’янів (незалежно від фази розвитку культури)

Механічні

роботи – 3 дні,

ручні

роботи –

7 днів

Багато-річні злакові

1,4-1,8

Обприскування посівів при висоті бур’янів

10-20 см (незалежно від

фази розвитку культури)

Особливості технології внесення:

Головною особливістю застосування препарату Дарвін є вибір оптимальної норми внесення. Норма витрати препарату та ефективність гербіцидної обробки залежать від видового складу бур’янів та їх вікового і фізіологічного стану. Найвищий рівень гербіцидної дії (до 95%) досягається при обробці злакових бур’янів у фазі 2-4 листки з нормою витрати 0,4-0,6 л/га, у фазі 4-6 листків – 0,6-0,8 л/га. Для контролю багаторічних злакових при відростанні їх до 10 см препарат застосову- ють з нормою 1,4-1,6 л/га, до 20 см – до 1,6-1,8 л/га. Препарат можна використовувати в бакових сумішах з іншими препаратами крім гербіцидів на основі діючих речовин бентазону та імазоквіну. Не рекомендується вносити мінеральні добрива та стимулятори росту протягом трьох тижнів з моменту внесення препарату Дарвін.

Класифікація ВООЗ, Токсико Логічна Характеристика:

III класс (малотоксичний).

Температурні умови застосування:

+15°С до +25°С

Погодні умови застосування:

Умовою ефективної дії препарату є відсутність опадів після обприскування протягом 6 годин. Не проводити внесення по мокрим від дощу чи роси рослинам, або при швидкості вітру понад 3-4 м/с. У дні з високою температурою обприскування бажано проводити у вечірні години або вранці.

Норма витрати робочого розчину:

200-400 л/га.

ЗАВАНТАЖИТИ

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Системний післясходовий гербіцид ДАРВІН

  • Виробник: Best Agrochemical
  • Модель: 10 л
  • Наявність: Немає в наявності
  • 0 грн

  • $0.00

гербіцид