• Поверхнево-активна речовина ЙОРК

Поверхнево-активна речовина для застосування з гербіцидами на основі сульфонілсечовини.
 


Діюча речовина:
етоксилат ізодецилового спирту, 90%


Препаративна форма: розчинний концентрат


Упаковка: 5 л пластикова каністра


Переваги препарату:

  •          Забезпечує суцільне покриття оброблюваних рослин
  •         Підсилює дію гербіцидів
  •         Сприяє проникненню робочого розчину через кутикулу 

 


Механізм дії:

 

Завдяки своїм властивостям ПАР Йорк утворює однорідну плівку на поверхні рослин, що зменшує поверхневий натяг гербіциду. За рахунок цього діюча речовина гербіцидів краще поглинається рослиною, тим самим прискорюючи швидкість дії і ефективність гербіциду.

 

Особливості технології внесення

Приготування робочого розчину:

Ефективність гербіцидної обробки залежить від якісного внесення препарату. Тому слід ретельно дотримуватися правил регулювання обладнання для внесення препарату, приготування робочого розчину та організації проведення робіт по застосуванн пестицидів.  Перед  внесенням необхідно ретельно перевірити справність систем оприскувача, провести ретельне  промивання баку,  магістральних трубопроводів та наконечників для розбризкування робочої суміші.  Перед роботою відрегулювати оприскувач на заданий режим роботи. Бак на 1/3 заповнюють водою і при працюючій мішалці додають пестициди. Потім мішалку зупиняють та додають ПАР Йорк, після чого доливають в бак води до необхідного об’єму і знову включають  мішалку.

 

Приготування робочого розчину:

Ефективність гербіцидної обробки залежить від якісного внесення препарату. Тому слід ретельно дотримуватися правил регулювання обладнання для внесення препарату, приготування робочого розчину та організації проведення робіт по застосуванню пестицидів. Перед внесенням необхідно ретельно перевірити справність систем обприскувача, провести ретельне промивання баку, магістральних трубопроводів та наконечників для розбризкування робочої суміші. Перед роботою відрегулювати обприскувач на завданий режим роботи. Бак на 1/3 заповнюють водою і при працюючій мішалці додають пестициди. Потім мішалку зупиняють і додають ПАР Йорк,  після чого доливають в бак води до необхідного об’єму і знову включають мішалку.Застосування:

ПАР Йорк застосовується    спільно з  препаратами, діючі речовини яких відносяться до хімічної групи сульфонілсечовини:

Вебб

Сміт

Честер

 

Норми витрати:

ПАР Йорк застосовується у концентрації – 0,1-0,2% (100-200  мл/ 100 л води)  при нормі виливу робочої рідини від 200 до 300 літрів на гектар. Рівень концентрації ПАР Йорк залежить від препарату. Завжди уважно читайте тарну етикетку перед застосуванням. При обробках з меншим об’ємом рідини слід  використовувати 200 мл ПАР Йорк на гектар. В посушливих та жарких умовах для  захисту посівів кукурудзи від злакових видів бур’янів рекомендується збільшити норму ПАР Йорк до 0,15-0,2% та збільшити норму виливу робочого розчину.

 

Класифікація ВООЗ, токсикологічна характеристика:

III клас небезпечності (малотоксичний). Безпечний для теплокровних, нетоксичний для риб.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Поверхнево-активна речовина ЙОРК

  • Виробник: Best Agrochemical
  • Модель: 5 л
  • Наявність: Немає в наявності
  • 0 грн

  • $0.00