• Селeктивний системний післясходовий гербіцид ВІЛЬЯМС

Селeктивний системний післясходовий гербіцид для знищення однорічних та багаторічних коренепаросткових двосім’ядольних бур’янів з родин айстрових, губоцвітих та пасльонових.

Діюча речовина:

клопіралід, 750 г/кг.

Препаративна форма:

гранули, що диспергуються у воді.

Упаковка:

 пакет, 1 кг.

Переваги препарату:

• препарат знищує як наземну, так і підземну частину бур’янів;

• використання препарату Вільямс дозволяє повністю забезпечити контроль над злісними корнепаросковими, а також перерослими бур’янами у посівах зернових-колосових, цукрового буряка та ріпаку;

• з метою максимального розширення спектру дії гербіциду Вільямс, його можна використовувати в бакових сумішах з препаратами інших хімічних груп та рідкими добривами;

• може бути використаний для створення бакових сумішей з метою максимального розширення спектру дії гербіцидів.

Механізм дії:

Діюча речовина гербіциду Вільямс клопіралід відноситься до класу синтетичних ауксинів. Проникаючи через листя і корені, діюча речовина препарату швидко переміщуючись по рослині накопичується в меристематичних тканинах, що в свою чергу призводить до порушення гормональної регуляції у рослини. Гербіцидна дія препарату проявляється у вигляді потовщення, згинання та скручування пагонів та стебелів, гофрованості листя, утворення наростів і тріщин на стеблах та загибелі рослин.

Особливості технології внесення:

Слід пам’ятати, що максимальна ефективність препарату досягається при застосуванні його в ранні фази розвитку бур’янів: для однорічних – 2-4 листка; для багаторічних, коренепаросткових – від фази розетки до висоти рослин 10-15 см. При високій забур’яненості посівів осотами, гірчаком та при висоті рослин більше 15 см, потрібно використовувати максимальну норму витрати препарату. Найсприятливіший період для застосування – тепла, волога погода (оптимальна температура +10°С ... +23°С). Гербіцидна дія препарату, в залежності від погодних умов, проявляється на 5-10 день, а повна загибель на 15-25 день після обробки. Умовою ефективної дії препарату є відсутність опадів після внесення препарату протягом 2 годин. Обприскування доцільно проводити при швидкості вітру не більше, ніж 3-4 м/с За необхідністю препарат Вільямс можна використовувати в бакових сумішах з препаратами інших хімічних груп та рідкими добривами, попередньо провівши перевірку на сумісність.

Застосування:

Культура

Шкідливі об’єкти

Спосіб, час обробки

Норми витрати препарату, кг/га

Макси- мальна кратність обробок

Пшениця, ячмінь

Однорічні двосім’ядольні, в т.ч. стійкі до 2,4-Д, та багаторічні корене- паросткові бур’яни

Обприскування від фази кущіння до виходу в трубку культури

0,06-0,12

1

Цукрові буряки

Однорічні двосім’ядольні, та багаторічні в т.ч. корене- паросткові бур’яни

Обприскування в фазі 1-3 справжніх листків у культури

0,12-0,2

Ріпак

Обприскування у фазу 2-4 справжніх листків до фази появи квітко- вих бутонів у ріпаку

 Спектр дії:

Гербіцид використовується для пригнічення та знищення широкого спектра од- норічних двосім’ядольних та багаторічних коренепаросткових бур’янів, що нале- жать до родини айстрових, губоцвітих, пасльонових та деяких родин гречкових. Найчутливішими до препарату виявились такі бур’яни: амброзія полинолиста, волошка синя, віка посівна, гірчак розлогий, молокан польовий, нагідки звичайні, осот жовтий, осот городній, осот рожевий, падалиця соняшника, роман польовий, види ромашок, королиця посівна, нетреба звичайна, паслін чорний та інші.

Класифікація ВООЗ, токсикологічна характеристика:

ІІІ клас (малотоксичний). Малотоксичний для ссавців. Малонебезпечний для риб та птахів.

Норма витрати робочого розчину:

При наземному обприскуванні 200-400 л/га. В разі високого рівня забур’яненості потрібно використовувати максимальну норму витрати робочої рідини.

ЗАВАНТАЖИТИ

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Селeктивний системний післясходовий гербіцид ВІЛЬЯМС

  • Виробник: Best Agrochemical
  • Модель: 1 кг
  • Наявність: Немає в наявності
  • 0 грн

  • $0.00

гербіцид