• Селективний системний гербіцид ЧЕСТЕР

Селективний системний гербіцид для знищення однорічних і багаторічних злакових та двосім’ядольних бур’янів в посівах кукурудзи.

Діюча речовина:

нікосульфурон, 750 г/кг

Препарати внаформа :

гранули, що диспергуються у воді

Упаковка:

пластикова пляшка, 500 г

Переваги препарату:

• висока швидкість дії – через декілька годин після використання, та довготривалий захистний ефект – до 8 тижднів (по відношенню до чутливіх бур’янів);

• знищує широкий спектр однорічних і багаторічних злакових та двосім’ядольних бур’янів;

• унікальна діюча речовина, що дозволяе застосувати препарат від 4 до 10 листків у культури;

• завдяки швидкій деградації у грунті не має післядії на наступні культури у сівозміні.

Механізм дії:

Діюча речовина гербіциду нікосульфурон проникає у рослини через листя, стебла та корені, швидко пересувається до точок росту та пригнічує активність ферментів. Внаслідок цього порушується синтез амінокислот, що приводить до припинення поділу клітин та росту рослини.

Особливості технології внесення:

Найбільшу ефективність препарат має на початкових стадіях розвитку бур’янів, в фазу 2-4 листка у однорічних широколистих, 3-6 листків у злакових бур’янів та при висоті багаторічних злакових бур’янів 20-30 см. Гербіцид необхідно застосовувати при теплих та сухих погодних умовах. Рекомендована температура для застосування +15 … +25°С

Застосування:

Культура

Шкідливі

об’єкти

Норма витрати

препарату, л/га

Строк обробки

Кукурудза

Однорічніі багаторічні злакові та двосім’ядольні бур’яни

50-60 г/га + 200 мл/га ПАР «Йорк»

Обприскування у фазі 4-10 листків у культури)

 

Увага! Гербіцид Честер слід застосовувати з додаванням поверхнево-активної речовини (наприклад, ПАР «Йорк», із розрахунку 100 мл на 100 л робочого розчину).

Спектр дії:

Гербіцид використовується для пригнічення та знищення широкого спектру однорічних і багаторічних злакових та двосім’ядольних бур’янів. Найбільшу ефективність препарат має на початкових стадіях розвитку бур’янів, в фазу 2-4 листка у однорічних широколистих, 3-6 листків у злакових бур’янів та при висоті багато річних злакових бур’янів 20-30 см.

Чутливі бур’яни: вівсюг, гірчак (види), гірчиця польова, гумай, дурман звичайний, жабрій звичайний, зірочник середній, канатник Теофраста, куряче просо, лобода біла, мишій (види), паслін чорний, пирій повзучий, портулак городній, просо колосовидне, райграс, редька дика, росичка кров’яна, сорго алепське, суріпиця звичайна, тонконіг однорічний, чистець болотній, щириця (види).

Малочутливі бур’яни: берізка польова, осот (види), хвощ польовий.

Класифікація ВООЗ, токсико логічна характеристика:

ІІІ клас небезпечності.


ЗАВАНТАЖИТИ

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Селективний системний гербіцид ЧЕСТЕР

  • Модель: 500 г
  • Наявність: Немає в наявності
  • 0 грн

  • $0.00

гербіцид