• Фунгіцидний протруйник насіння ОЛДЕМ

Фунгіцидний протруйник насіння на основі двох діючих речовин для обробки пшениці та ячменю від широкого спектру збудників грибних хвороб.

Діюча речовина:

тебуконазол, 60 г/л + флутриафол, 85 г/л.

Препаративна форма:

концентрат, який тече, для обробки насіння.

Упаковка:

пластикова каністра, 5 л.

Переваги препарату:

не має аналогів:

широкий спектр контрольованих хвороб;

тривалий захисний ефект.

Механізм дії:

Діючі речовини препарату – тебуконазол та флутриафол – належать до хімічної групи триазоли. Їхня дія полягає в пригніченні процесу диметилювання ергостеролу, що відіграє важливу роль в процесі утворення клітинної оболонки грибів та розвитку міцелію. Флутриафол характеризується найвищою рухливістю в порівнянні з іншими триазолами. Його поєднання з тебуконазолом забезпечує розширення спектру контрольованих хвороб, довготривалість захисної дії та високу фунгіцидну ефективність.

Застосування:

Культура

Строк обробки

Збудники хвороб

Норма внесення, л/т насіння

Пшениця

Протруювання насіння до висівання

Тверда та летюча сажки, гельмінтоспоріоз, кореневі гнилі, пліснявіння насіння, септоріоз

04,-0,5

Ячмінь

Летюча та кам’яна сажки, гельмінтоспоріозна та фузаріозна, кореневі гнилі, пліснявіння насіння, сітчаста плямистість

04,-0,5

Особливості технології внесення:

Які заходи проводяться при роботі з препаратом Олдем?

Ефективність протруювання насіння залежить від ретельного дотримання правил регулювання обладнання, приготування робочого розчину та організації проведення робіт. Перед обробкою обов’язково перевірити справність обладнання протруювача, промити бак та провести регулювання робочих органів. Після проведення робіт – ретельно промити бак протруювача чистою водою. Використану воду утилізують у спеціально відведених місцях. Перед приготуванням робочого розчину каністру з препаратом ретельно розтрусити. Робочий розчин готують в таких пропорціях: до норми витрати препарату на тонну насіння додають води до 5-10 л залежно від типу протруювача та виробничих умов. Насіння інкрустується препаратом до висівання. Під час обробки необхідно ретельно перемішувати робочий розчин. Обов’язковою вимогою є забезпечення рівномірного покриття насіння плівкою робочого розчину.

З якою метою проводиться обробка насіння зернових культур препаратом олдем? Протруювання пшениці та ячменю препаратом Олдем дозволяє уникнути розповсюдження грибних хвороб через інфіковане насіння, отримати дружні сходи та підвищити стійкість рослин до ураження хворобами. Застосування препарату Олдем забезпечує зменшення кількості обробок посівів фунгіцидами або повністю виключає їх.

Чи можливе сумісне використання препарату Олдем з іншими пестицидами і агрохімікатами та за яких умов?

Препарат можна застосовувати у суміші із інсектицидами, стимуляторами росту та мікродобривами. При змішуванні протруйника з іншими компонентами необхідно пам’ятати, що рН робочого розчину повинна становити від 5,0 до 8,0.

Класифікація ВООЗ, токсикологічна характеристика:

III клас небезпечності (малотоксичний).

Оптимальні температурні умови застосування:

Від +2°С.

Приготування робочого розчину:

До норми витрати препарату на тонну насіння необхідно додати води до 5-10л.

ЗАВАНТАЖИТИ

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Фунгіцидний протруйник насіння ОЛДЕМ

  • Виробник: Best Agrochemical
  • Модель: 5 л
  • Наявність: Немає в наявності
  • 0 грн

  • $0.00

Протруйник