• Фумігант ФОСТЕР

Фумігант для боротьби зі шкідниками запасів зернових культур незалежно від фази їх розвитку методом фумігації (газації).


Діюча речовина: фосфід алюмінію, 560 г/кг

Препаративна форма: таблетки

Упаковка: металева пляшка, 1 кг


Переваги препарату:

Ефективний проти амбарних шкідників, кліщів, миловидних гризунів, щурів

100%  загибель шкідників запасів

швидка проникаюча здатність

висока біологічна активність

 

Механізм дії:

Фумігант інсектицидної та родентицидної дії. Під час контакту препарату з атмосферним повітрям відбувається хімічна реакція      фосфіду алюмінію з киснем, під час якої виділяється       газ фосфін. Газ фосфін це яд з респіраторною, метаболічною та нервовою дією, який викликає параліч нервової системи шкідника з порушенням процесів метаболізму та блокуванням доступу кисню до організму. Як результат настає смерть. Препарат забезпечує 100%-ну загибель комплексу комірних шкідників в усіх стадіях їх розвитку, а тому застосовується на об’єктах, заражених найбільш небезпечними і стійкими проти пестицидів шкідниками хлібних запасів (комірними, рисовими довгоносиками, булавовусими і малим борошняним хрущаками, зерновим шашелем та ін.).

 

Застосування:

Об’єкт, що обробляється

Норма витрати препарату
г/м3, т

Спосіб, час обробки, обмеження

зерно хлібних злаків, незавантажені складські приміщення

6-9 (2-3 таблетки)

Допуск           людей та завантаження складських приміщень – після повного провітрювання (7 діб) та вмісту фосфор оводню не більше ГДК у повітрі робочої зони. Реалізація зерна – через 20 діб       після фумігації за наявності залишків фосфор оводню не вище МДР


Норми витрати препарату залежать від умов зберігання продуктів.


Особливості застосування:

При проведенні фумігації препарат розміщують на підлозі, поверхні зерна, проміж мішків з насінням, продукцією з урахуванням загальної витрати, обчисленої  на увесь об’єм приміщення, незавантаженого чи із зерном,  іншою продукцією. Після фумігації в місцях розкладки препарату зберігаються нетоксичні залишки наповнювача у вигляді темно-сірого порошку, який після закінчення експозиції видаляють зі складу. Допуск людей та завантаження складських приміщень дозволяється після повного провітрювання протягом  2-5 діб.  Реалізація продукту дозволяється через 20 діб після фумігації при наявності фосфіну не вище МДР.


Оптимальні температурні умови застосування:

Повна загибель комплексу шкідників запасів залежить від  температури оточуючого середовища: +26....+27°С - через 3 доби +22....+24°С - через 4 доби +16....+18°С - через 5 діб +12....+14°С - через 7 діб +5........+8°С - через 11 діб.

 

Класифікація ВООЗ, токсикологічна характеристика:

І клас (токсичний).


Застереження:

Препарат Фостер вогне- та вибухонебезпечний, особливо при контакті з водою.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Фумігант ФОСТЕР

  • Виробник: Best Agrochemical
  • Модель: 1 кг
  • Наявність: На складі
  • 533 грн

  • $13.00

фумігант